21 listopada 2016 21:05 | Aktualności

III miejsce w Radosnej Paradzie Niepodległości dla SP 96

Nasza szkoła zajęła w tym roku III miejsce w Radosnej Paradzie Niepodległości. W Dzień Życzliwości, czyli 21 listopada, delegacja uczniów pod opieką Pani Dyrektor Danuty Kawy i Pani Marzeny Krzemień odebrała z rąk organizatorów dyplom i nagrodę. Swoje nagrody odebrały również dziewczynki, które zostały docenione za prace plastyczne.
Niespodzianką było dla nas przyznanie naszej szkole także pamiątkowego medalu za aktywne i efektywne paradowanie - każdy nasz udział w paradach doceniany był jakąś nagrodą.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu - Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i całym Rodzinom, a przede wszystkim - naszym wspaniałym Uczniom, bez których zaangażowania nic byśmy nie zdziałali. Dziękujemy i prosimy o jeszcze! Ewa Hartman

III miejsce w Radosnej Paradzie Niepodległości dla SP 96