Tutaj powinien być opis

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - 20 listopada

Jak co roku, choć tym razem w zupełnie inny sposób, 20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Wzięliśmy też udział w akcji edukacyjnej Unicefu "Pomoc dla Jemenu". Uczniowie przygotowali prace plastyczne, które są efektem długich i ciekawych rozmów o problemie głodu na świecie. Najmłodsi bardzo zaangażowali się w szukanie pomysłów na pomoc głodnym dzieciom - najwięcej propozycji dotyczyło dzielenia się jedzeniem i piciem, ale także poszukiwania nowych źródeł wody w miejscu dotkniętym klęską oraz dzielenia się zasobami wodnymi przez państwa ościenne.
Starsi uczniowie dodatkowo przypomnieli sobie o swoich prawach, biorąc udział w quizie przygotowanym przez Unicef - zapraszamy do jego wypełnienia tutaj :)