Mikołajki

Do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, czy odwiedzi nas Mikołaj. W końcu mamy epidemię i wszyscy wiemy, że trzeba zachowywać ostrożność. Na wszelki wypadek dzieci z zerówki przygotowały się na wizytę - namalowały przepiękną choinkę, zdały egzamin językowy (układały bardzo trudne słowa z liter i zgadły wszystkie, nawet podchwytliwe, zagadki), zaśpiewały kilka zimowych piosenek i samodzielnie zatańczyły czardasza, a nawet przeszły pełen trening reniferów! Na szczęście mieliśmy połączenie telefoniczne z Mikołajem, który wszystko widział i słyszał. Niestety, zapomniał o maseczce i nie mógł wejść do szkoły, zostawił więc prezenty pod opieką swoich pomocników, ale... Gapy zgubiły wszystkie paczki! Byliśmy jednak spokojni, bo wiedzieliśmy, że nasi najmłodsi uczniowie poradzą sobie i z takim zadaniem. Prezenty odnalezione, dzieci uśmiechnięte - wesołych mikołajek!

Zdjęcia: EH